Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 230 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip: 1x2

Episode 2

Duke lënë pas Chota -n e plagosur, Arisu dhe Karube vazhdojnë të fitojnë përvojë dhe të arrijnë në një kompleks apartamentesh të gjera ku i pret një gjueti vdekjeprurëse.

Alice in Borderland: 1×2 me Titra Shqip
Dec. 10, 2020
Shpërndarë0