Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 71 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

A Discovery of Witches 2018: 2x9

Episode 9

Ndërsa Diana dhe Matthew kthehen në Londër, Diana mëson lajme që mund të ndryshojnë gjithçka. Mbretëresha i kërkon Mateut një shpjegim.

A Discovery of Witches: 2×9 me Titra Shqip
Mar. 05, 2021
Shpërndarë0