Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

A Discovery of Witches 2018: 2x7

Episode 7

Matthew dhe Diana shkojnë në Bohemia për të kërkuar Edward Kelley dhe Librin e Jetës. Atje, ata takojnë perandorin e çuditshëm Rudolph II.

A Discovery of Witches: 2×7 me Titra Shqip
Feb. 19, 2021
Shpërndarë0