Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

A Discovery of Witches 2018: 2x1

Episode 1

Shtriga ngurruese Diana Bishop dhe vampiri Matthew Clairmont kërkojnë strehim në botën magjepsëse dhe të pabesë të Londrës Elizabetiane. Atje, ata duhet të gjejnë një shtrigë të fuqishme për ta ndihmuar Dianën të kontrollojë magjinë e saj dhe të kërkojë Librin e pakapshëm të Jetës.

A Discovery of Witches: 2×1 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 2×1 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 2×1 me Titra Shqip
Jan. 08, 2021
Shpërndarë0