Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 42 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

A Discovery of Witches 2018: 1x8

Episode 8

Në finalen e sezonit, Diana dhe Matthew janë të rrethuar nga rreziqe dhe kërcënime, aq sa detyrohen të largohen. A do të jenë në gjendje të shpëtojnë?

A Discovery of Witches: 1×8 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×8 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×8 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×8 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×8 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×8 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×8 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×8 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×8 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×8 me Titra Shqip
Nov. 02, 2018
Shpërndarë0