Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

A Discovery of Witches 2018: 1x1

Episode 1

Në Bibliotekën Bodleian në Oksford, historiania e shkëlqyer Amerikane dhe shtriga e ngurruar Diana Bishop padashur zbulon një dorëshkrim të lashtë magjik, Ashmole 782, i cili ka munguar për shekuj me radhë, dhe është e detyruar të përballet me gjenetistin dhe vampirin e njohur, Matthew Clairmont, të vendosur për të marrë duart e tij librin. Vendosmëria e Dianës për të mos e lënë Matthew ta trembë ndërsa përpiqet të kontrollojë instiktet e tij grabitqare, ushqen një lidhje të rrezikshme mes të dyve. Kur lajmi për zbulimin e librit përhapet në botën e demonëve, vampirëve dhe shtrigave që fshihen në sytë e njerëzve, gjahu për shtrigën që e gjeti bëhet më intensiv.

A Discovery of Witches: 1×1 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×1 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×1 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×1 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×1 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×1 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×1 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×1 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×1 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×1 me Titra Shqip
Sep. 14, 2018
Shpërndarë0