Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx

50M² 2021: 1x8

Episode 8

Një dhuratë e çon Yakup të dyshojë në identitetin e Shadow, Civan i shërben Mesut ardhjes së tij dhe Servet i zbulon Shadow një të vërtetë tronditëse.

50M²: 1×8 me Titra Shqip
Jan. 27, 2021
Shpërndarë0