Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx

50M² 2021: 1x7

Episode 7

Civan kalon shtigje me Servet dhe bën një propozim biznesi. Yakup udhëheq një figurë nga e kaluara e Ademit në pragun e Shadow.

50M²: 1×7 me Titra Shqip
Jan. 27, 2021
Shpërndarë0