Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx

50M² 2021: 1x6

Episode 6

Muhtar dhe Dilara përballen me rrezikun e humbjes së dyqanit të tyre të ëmbëlsirave. Lemzlem ndihmon Mesut të mbulojë gjurmët e tij pasi plani i tyre del në befasi.

50M²: 1×6 me Titra Shqip
Jan. 27, 2021
Shpërndarë0