Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx

50M² 2021: 1x3

Episode 3

Shadow përpiqet të largohet nga vendi, Servet përballet me Mümtaz për armët dhe një kthim i shpejtë tërheq vëmendjen e Shadow për vdekjen e një të afërmi.

50M²: 1×3 me Titra Shqip
Jan. 27, 2021
Shpërndarë0